Wiele informacji znajdziesz na naszym FACEBOOKU - POZDRAWIAMY

Początki działania naszej firmy to rok 1981. Zaczynaliśmy wówczas jako mały, rodzinny zakład wytwarzający sznurek do pakowania wyrobów cukierniczych. W ciągu kilku następnych lat nastąpił szybki rozwój działalności, co pozwoliło na rozszerzenie asortymentu, wdrożenie nowych technologii produkcji oraz ciągłe zwiększanie kadry pracowniczej. Dzięki zmianom ustrojowym i otwarciu się dodatkowych możliwości w latach 90-tych nastąpił pełen rozkwit firmy BELATEX. Zakup nowoczesnych maszyn, dostęp do najlepszych surowców potrzebnych do produkcji w połączeniu z wykwalifikowaną załogą pozwolił na uzyskanie mocnej pozycji na rynku i wejście w XXI wiek jako lider w branży florystycznej. W nowym milenium nie zwolniliśmy tempa rozwoju naszej firmy. Jedną z najważniejszych inwestycji było otwarcie działu tkalni i dziewiarni, co pozwoliło na wprowadzenie nowej grupy produktów - wstążek tkanych i materiałowych.

W chwili obecnej BELATEX zatrudnia około 100 pracowników w większości z długoletnim stażem pracy. Park maszynowy stanowią głównie nowoczesne maszyny włoskie, niemieckie i szwajcarskie renomowanych producentów, a nasz dział design dba o ciągłe poszerzanie asortymentu firmy. BELATEX swoją mocną pozycję na rynku zawdzięcza własnym, oryginalnym pomysłom w dziedzinie wzornictwa i bardzo szerokiej ofercie wyrobów. Jest firmą, która nowości wprowadza jako pierwsza na rynek polski i rynki zagraniczne. Wyznaczamy nowe kierunki w branży florystycznej i dekoracyjnej. Ponadto ciągła współpraca z wieloma firmami z Polski i z zagranicy pozwala nam na stałe dopasowywanie się do zmieniających się trendów we florystyce oraz do aktualnych potrzeb naszych klientów. Te wszystkie czynniki oraz doświadczenie zdobyte na przestrzeni 35 lat pozwalają nam na ciągłe umacnianie pozycji na rynku dodatków florystycznych, a przede wszystkim na oferowaniu Państwu doskonałego i oryginalnego produktu.

 

Już jest!             Wielka wyprzedaż wstążek i papierów ozdobnych!             Zaoszczędź nawet 70%!

Zobacz naszą kolekcję wstążek i papierów ozdobnych do tworzenia dekoracji na różne okazje: Ślub, Wesele, Walentynki, Dzień Kobiet, Wielkanoc, Boże Narodzenie, Chrzest i Komunia Św.,
do pakowania prezentów, ozdabiania doniczek, wazonów i kompozycji kwiatowych.

Odkryj, jakie rabaty dla Ciebie przygotowaliśmy.

Odwiedź nasz sklep przy ul. Łabędziej 28a w Łodzi lub zamów nasze produkty z dostawą prosto pod wskazany adres.

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.
Kliknij, aby zamknąć tę informację.